Tahkim

Tahkim Davaları

Tahkim anlaşması; doğmuş veya doğabilecek anlaşmazlıklar için tabi olunan yargı sistemlerinin yerine, tayin edilen hakemler aracılığıyla çözüme ulaşmayı hedefleyen sözleşmedir. Alternatif uyuşmazlık yolu olarak nitelendirilen tahkimin taraflar arasında uygulanabilmesi için aralarında mutlaka bir tahkim anlaşması veya tahkim şartı barındıran bir sözleşme bulunması gerekmektedir.

Güneş & Güneş olarak; tahkim anlaşması olan müvekkillerimizi ulusal ve uluslararası tahkim kurumları ve ad hoc hakem mahkemeleri nezdinde temsil etmekteyiz. Sektörel gelişmelerin güncel olarak takip edildiği büromuzda, uyuşmazlıklara ilişkin çözüm yollarını müvekkillerimizin tabi olduğu sektörlere uygun olarak ve olası riskleri analiz ederek seçmekteyiz. Ayrıca hukuk bürosu olarak tahkim sözleşmelerinin hazırlanması, tahkim yargılaması esnasında delillerin toplanması, uygulanacak hukuk kurallarının belirlenmesi gibi konularda da doğru strateji ile uyuşmazlıkların en kısa sürede giderilmesi amacıyla hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Neden Güneş & Güneş Hukuk Bürosu?

25 Yıllık Tecrübe

1999 yılından beri müvekkillerimize hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

20 Kişilik Ekip

Farklı çalışma alanlarında uzman olan avukatlarımız ve yardımcı ekip arkadaşlarımızla 20 kişilik bir aileyiz.

6 Dilde Hizmet

Uluslararası olarak Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Ukraynaca ve Hollandaca dillerinde ana dil seviyesinde hukuki danışmanlık sağlamaktayız.

33 Farklı Çalışma Alanı

Bir çok farklı çalışma alanında müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız.

error:
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Bize mesaj gönderin!
Whatsapp
Merhaba, sizden bilgi almak istiyorum.
blank