ULUSLARARASI

260534-P4K16K-896

Güneş & Güneş; yatırımcılar için ticari hedefleme ve sektörel risk analizi amacıyla çalışan, bu çalışma kapsamında çeşitli uluslararası bağlantılar kurmuş bir hukuk bürosudur. Çeşitli ülkelerde mevcut partner ofislerin yanı sıra İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca ve Arapça gibi birçok dili konuşabilen uzman avukat kadrosu da ulusal ve uluslararası gelişmeleri güncel olarak takip etmektedir.

Bölgesel yapıda incelendiğinde, çeşitli uluslararası şirketler tarafından öncelikli olarak görülen Antalya Limanı ve Serbest Bölge; uluslararası yat yapım ve ticaret merkezlerinden biridir. Aynı zamanda sunulan mali ve yasal avantajlar nedeniyle, şahıs ve şirketlerin yatırım hedeflerini kolaylıkla gerçekleştirebilecekleri bir merkez olarak kabul edilmektedir. Ulusal yapıda ise ülkemiz coğrafyasının ticari limanlar, Serbest Bölgeler, yatırım ve ticaret imkanları ile çevrelendiği görülmektedir. Bu bağlamda, yatırımcılar için cazibe merkezi niteliğine sahip ülkemizde yapılacak yatırımlara ilişkin olarak kaliteli bir hukuki danışmanlık hizmeti alınması gerekmektedir. Doğru risk analizi ve yöntem ile yola çıkılması, ticari kalite ve başarıyı sağlayacaktır.

Güneş & Güneş'te alanında uzman avukat kadrosu ile ulusal ve uluslararası ölçekte yapılacak ticari faaliyetlerde yatırımcılara en doğru ve en güncel hukuki bilgilerin ışığında analizler yapmakta, bu bilgiler doğrultusunda yatırımcıların en az risk ile en çok kazancı sağlamaları hedeflenmektedir.

Güneş & Güneş olarak, asıl işimiz olan hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetini mevcut müvekkillerimizin yanı sıra uluslararası yatırımcılara da sunmakta ve bu sebeple uluslararası birçok platformlarda yer almaktayız. Aynı zamanda hukuk büromuz, başta Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya olmak üzere pek çok ülkenin kendi vatandaşlarına Türkiye’deki hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri için önerdiği hukuk bürolarından biridir.