HAKKIMIZDA

grup_1

Güneş & Güneş Hukuk Bürosu, 1999 yılında Av. Umut Güneş ve Av. Ebru Süzer Güneş tarafından kurulmuştur.

Güneş & Güneş, yaratıcı hukuk anlayışı ve mesleğini sanatsal seviyeye taşıma yaklaşımı ile kalite standartlarını en üst düzeye taşıyarak; tarihi M.Ö. II. YY’a dayanan, dünyanın ilk demokratik yapısı olan Likya medeniyetinin beşiğinde; sanatın, kültürün ve doğanın birleştiği Antalya’da faaliyet göstermektedir.


Güneş & Güneş ekibi, hukuka sadece mesleki düşünce ile değil, sanatsal bir titizlikle yaklaşmaktadır. Bizim için hukuk, en basit anlatımıyla; hakları korumanın yanı sıra, müvekkilimizi ve kendimizi anlatma biçimimizdir. Bu sebeple Güneş & Güneş; kitabı okuyan değil, kitabı yazan olmanın profesyonelliğinde; üretmenin ve yaratıcılığın farkında olarak, sürekli kendini geliştiren bir ekibe sahiptir. Markalaşma ve kurumsal kültürü benimsemiş, pratik yönüyle olduğu kadar akademik yönüyle de kuvvetli, güncel hukuki gelişmelerin sürekli takip edildiği ve deneyim ile birleştirildiği hukuk bürosudur. Müvekkillerimizin ihtiyaçlarının profesyonel standartlarda, hızlı ve doğru şekilde yerine getirilmesi amaçlanmaktadır.


Güneş & Güneş; geniş bir faaliyet alanı içerisinde kişisel, ulusal ve uluslararası müvekkillere hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Bu amaç doğrultusunda, mevcut kadromuzun yanı sıra Türkiye ve dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan partner ofislerle de birlikte çalışmaktayız. Ayrıca mevcut kadromuzla İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca ve Arapça gibi birçok yabancı dil ile hizmet vermekteyiz.

“Hiç Şüphesiz ki Antalya, Dünyanın En Güzel Yeridir.”
ATATÜRK (1930)

“Bana Bir Yeryüzü Cenneti Bulun”
II. ATTALOS (M.Ö. II. yy)

grup_2

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Güneş & Güneş Hukuk Bürosu

Antalya Avukat | Kemer Avukat | Uluslararası Avukat | Uluslararası Hukuk Bürosu | Avukat, Avukatlık | Kemer Hukuk Bürosu | Antalya Hukuk Bürosu | Antalya Arabulucu