EĞİTİM

egitim_REV

Güneş & Güneş Hukuk Bürosu olarak yaratıcı meslek anlayışımız sonucunda eğitim ve öğretime önem veriyor; mesleki eğitim ve öğretimi vazgeçilmez olarak görüyoruz. Bilgi ve becerinin sınırı olmadığı düşüncesiyle; avukatlarımız hem bireysel olarak kendilerini geliştiriyorlar hem de hukuk büromuz çapında kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Konumlandığımız bölge olan Antalya’da Antalya Avukat veya Antalya Hukuk Bürosu olarak aranılan ve tercih edilen olmak başarımızın göstergesidir. Bu hedefimiz doğrultusunda hem Antalya Barosu hem de Türkiye Barolar Birliğinin eğitimlerine, hem de baro – üniversiteler iş birliği ile yapılan mesleki eğitim programlarına katılarak; bilgilerimizi sürekli güncelliyoruz. Ayrıca hukuk bürosu olarak yerli ve yabancı tüm hukuki yayınları takip ediyoruz.

Antalya’da Antalya Avukat veya Antalya Hukuk Bürosu olarak aranılan olmanın bedelinin eğitimli, iyi ve profesyonel hizmet vermek olduğunun bilincinde tüm avukat ve hukuk personeli kadromuzla bilgi ve becerinin sınırlarını zorlamaya çalışıyoruz.

Sadece Antalya ve çevresinde bilinen tanınan avukat ve hukuk bürosu olmayıp ulusal ve uluslararası birçok müvekkile sahip olmamız eğitim ve öğretime verdiğimiz değerle mümkün olmaktadır.

Ayrıca bölgesel olarak firmamızın ilk kuruluş yeri olan Antalya Kemer bölgesine Kemer Avukat ve Kemer Hukuk Bürosu müvekkil tercihlerinde de bilgi, beceri ve eğitimimiz bizi her zaman en üst sıralara taşımıştır.

Müvekkillerimizin ister Antalya Avukat ve Antalya Hukuk Bürosu, ister Kemer Avukat ve Kemer Hukuk Bürosu isterse de ulusal ve uluslararası avukat hukuk bürosu tercihlerinde her zaman en iyi en doğru seçim olmak, bununda sürekli eğitim ve öğretimle olacağının bilincinde sizlere en profesyonel hizmeti veriyoruz.

Güneş & Güneş Hukuk Bürosu ekibi olarak mesleki eğitim ve öğretiminin yanında ikinci ve üçüncü yabancı dil eğitimi alarak ulusal ve ulusalar arası avukat ve hukuk bürosu olarak eksiksiz çalışıyoruz.

EĞİTİM ALANLARIMIZ

Aile Hukuku

Birleşme ve Devralmalar

Doğrudan Yabancı Yatırımlar

İcra ve İflas Hukuku

Medeni Hukuk ve Miras Hukuku

Rekabet Hukuku

Sorumluluk ve Tazminat Hukuku

Şirket Borçlarının Yeniden Yapılandırması

Uluslararası Ticaret ve Gümrük Hukuku

Avrupa Birliği Hukuku

Ceza Hukuku

Fikri ve Sinai Haklar Hukuku

İdare Hukuku

Ortak Yatırım Girişimleri

Sağlık Hukuku

Sözleşmeler Hukuku

Tahkim

Vergi Hukuku

Bankacılık ve Finans Hukuku

Deniz Ticareti ve Taşıma Hukuku

Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku

İş Hukuku ve Sendikalar Hukuku

Otel Kira, Yönetim ve Finansman Sözleşmeleri

Sigorta & Reasürans

Şirketler Hukuku

Ticaret Hukuku

Yabancılar Hukuku