EBRU SÜZER GÜNEŞ

IMG_6402-1

DANIŞMAN, ARABULUCU ve KIDEMLİ AVUKAT

1974 yılında Babaeski’de doğan Ebru Süzer Güneş 1996 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra 1999 yılında Kemer/Antalya’da eşi ve meslektaşı Umut Güneş ile beraber Güneş & Güneş Hukuk Bürosu’nu kurdu. Halen Güneş & Güneş Hukuk Bürosu’nda mesleki faaliyetlerini sürdürmekte olan Ebru Süzer Güneş, Güneş & Güneş’te de danışman ve arabulucu olarak destek vermektedir.

20 yılı aşkın mesleki kariyerinde hukukun hemen hemen her alanında çalışma yapan Ebru Süzer Güneş özellikle aile hukuku, iş hukuku, sağlık hukuku, tazminat ve borçlar hukuku alanlarında önemli çalışmalara imza attı. Ayrıca resmi Arabulucu sıfatıyla görev yapmaktadır.

Ebru Süzer Güneş mesleki ve hukuki kariyeri ile birlikte akademik kariyerini de sürekli zenginleştirmiştir. Felsefe, edebiyat, konaklama işletmeciliği, işletme bölümlerinde eğitim almıştır. Bu eğitimlerinin yanı sıra 2004 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü’nden, 2017 yılında ise Anadolu Üniversitesi Görsel – İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı’ndan mezun olmuş ve ayrıca Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde son sınıfta öğrenimini sürdürmektedir.

Ebru Süzer Güneş, İngilizce bilmektedir.