Batuhan Yıldız

Batuhan Yıldız

Avukat

1996 yılında Kayseri’de doğan Av. Batuhan YILDIZ; ilk, orta ve lise öğrenimini Mersin ilinde, Yükseköğrenimini ise Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayarak 2019 yılında mezun olmuştur.

Avukatlık stajını ve Avukatlık mesleğinin ilk yılını Mersin ilinde geçirdikten sonra 2021 yılının Eylül ayından itibaren avukatlık mesleğini Güneş & Güneş Hukuk Bürosu’nda icra etmektedir.

Ofisimiz bünyesinde avukat olarak çalışma hayatına devam eden avukatımız, farklı uzmanlık alanlarında ihtisaslaşmakla birlikte İcra Hukuku alanındaki çalışmalarının yanı sıra Ceza Hukuku, Şirketler Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku ve KVK Hukuku alanlarında da başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında danışmanlık ve uyum süreçlerinin yürütülmesinde aktif çalışmalarını yürüten avukatımız “Çağa uyumluluk esastır.” prensibi ile kendisine bağlı bulunan tüm birimlerin bu yönde geliştirilmesi ve takip aşamalarının yönetimi ve idaresi hususlarında faaliyetlerde bulunmaktadır.